دبی اینجا بورس کالای دیجیتال استوک - Dubaiinja.IR Dubaiinja.COM
پرسش دارید؟ مشاوره میخواهید؟ با ما تماس بگیرید. امکان بیعانه هم داریم!
دفتر: 07138439562 - فروش: 09307665057 - فنی: 09174732171
دسته‌بندی کالاها

بایگانی نوشته‌ها


راهنمای نصب ویدئو پروژکتور به سقف

راهنمای نصب ویدئو پروژکتور به سقف

 در بسیاری از موارد استفاده که نیاز  چندانی به جابجایی ویدئو پروژکتور برای کاربران مطرح نیست نظیر اتاق  کنفرانس، کلاسهای آموزشی و سالن جلسات و همایش، نصب سقفی ویدئو پروژکتور  توصیه می شود. بنابراین یکی از نکاتی که در هنگام خرید دیتا پروژکتور باید  مد نظر داشت بررسی امکان نصب به سقف پروژکتور انتخابی است. بیشتر  ویدئوپروژکتورها امکان نصب به سقف را پشتیبانی می کنند. برای مطمئن شدن از  این امکان می بایست در قسمت تحتانی ویدئو پروژکتور جای سه یا چهار پیچ  تعبیه شده باشد که امکان نصب بازوهای پایه سقفی دیتا پروژکتور را فراهم می نماید.با دبی اینجا همراه باشید.

توضیحی در مورد بلندگوهای داخلی ویدئو پروژکتور

توضیحی در مورد بلندگوهای داخلی ویدئو پروژکتور

آیا صدای بلندگوهای داخلی ویدئو پروژکتور شما کافی است ؟معمولا صدای بلندگوهای ویدئو پروژکتور مناسب نیستند. بیشتر بلندگوهای ویدئو  پروژکتور صدا را از کابل HDMI دریافت می‌کنند، بنابراین در بیشتر موارد  می‌بایست بلندگوها را به طور مستقیم به خود ویدئو پروژکتور متصل کنید.با دبی اینجا همراه باشید.

آموزش نصب و راه اندازی ویدئو پروژکتور

آموزش نصب و راه اندازی ویدئو پروژکتور

بسیاری از مسائل در مورد هر پروژکتور فرق میکنند.بعضی پروژکتور ها از فاصله کم تصویر را نمایش میدهند و بعضی فاصله زیاد، شدت نور برخی از پروژکتور ها کم است.و در محیط روشن اتاق نمیتوانند تصویر خوبی به نمایش بگذارند و بعضی شدت نور زیادی دارند.با دبی اینجا همراه باشید.

درباره‌ی نویسنده
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...