دبی اینجا بورس کالای دیجیتال استوک - Dubaiinja.IR Dubaiinja.COM
پرسش دارید؟ مشاوره میخواهید؟ با ما تماس بگیرید. امکان بیعانه هم داریم!
دفتر: 07138439562 - فروش: 09307665057 - فنی: 09174732171
دسته‌بندی کالاها

بایگانی نوشته‌ها


خارج شدن متا از لیست ۱۰ شرکت برتر دنیا؛ کاهش قیمت سهام این کمپانی ادامه دارد.

خارج شدن متا از لیست ۱۰ شرکت برتر دنیا؛ کاهش قیمت سهام این کمپانی ادامه دارد.

با وجود تغییر نام فیسبوک به متا همچنان  این شرکت با کاهش قیمت سهام روبرو است. به طوری که اکنون ارزش بازار آن  حدود 565.4 میلیارد دلار و از لیست ۱۰ شرکت برتر دنیا نیز خارج شده است.به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، حدود دو هفته پیش گزارش مالی فصل چهارم 2021 متا منتشر شد و این  شرکت اعلام کرد انتظار چنین درآمد پایینی را نداشته است. از طرفی برای  اولین بار طی ۱۸ سال اخیر این شرکت با کاهش کاربران نیز مواجه شده است. به  دلیل این دو موضوع پیش آمده سهام شرکت نیز در یک روز کاهش ۲۶.۴ درصدی داشته  است.

بالاترین سرعت جابجایی داده در فناوری 6G توسط چین به دست آمد

بالاترین سرعت جابجایی داده در فناوری 6G توسط چین به دست آمد

چین که مدتی است روی فناوری ارتباطی 6G  فعالیت خود را آغاز کرده توانسته از فاصله یک کیلومتری در مدت یک ثانیه  رکورد استریم ۱ ترابایت داده را بشکند. به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، هنوز فناوری 5G در بسیاری از نقاط جهان مورد استفاده قرار نگرفته  است. این در حالی است که چین رکورد بالاترین سرعت جابجای داده در فناوری 6G  را از آن خود کرده است. به گزارش خبرگزاری SCMP محققانی از دانشگاه سینهوا  چین با کمک پروفسور ژان چائو رکورد جدیدی را در فناوری 6G ثبت کرده اند.  در این رکورد از امواج رادیویی فرکانس بالا به نام امواج میلیمتری گردابی  استفاده شده است.

افزایش قیمت حافظه فلش در پی نابودی بیش از شش و نیم میلیون ترابایت حافظه

دو تولیدکننده بزرگ حافظه فلش در جهان وسترن دیجیتال و کیوکشیا تولید  کارخانه‌های مستقر در ژاپن را به دلیل کشف ناخالصی در مواد خام کاهش دادند.  احتمال می رود این موضوع باعث افزایش قیمت و کاهش میزان این کالا در بازار  شود. به طوریکه به زنجیره تامین نیز فشار آورده و روی دیگر صنایع نیز موثر  باشد.

خصوصیات نکته ها و خوبی بدی های دنیای تکنولوژی !

خصوصیات نکته ها و خوبی بدی های دنیای تکنولوژی !

از خصوصیات تکنولوژی بیشتر بدانید تکنولوژی  بی شک زندگی را برای انسان آسان ساخته است، ولی نباید از تاثیرات منفی  تکنولوژی نیز چشم پوشی کرد، بی شک تکنولوژی در بسیاری زمینه ها بر روی  انسان ها تاثیر منفی به همراه داشته است. امروزه در ایالات متحده  آمریکا آمار اضافه وزن روز به روز بالا می رود. یکی از دلایل اصلی اضافه  وزن گوشی های هوشمند، تبلت ها، بازی های ویدئویی، تلویزیون‌ها هستند.  براساس تحقیقات موسسه Milken Institute امروزه در ۱۰ کشور برتر دنیا مهم  ترین عامل اضافه وزن تکنولوژی و کم تحرکی بیان شده است. علت اصلی  این موضوع که تکنولوژی باعث اضافه وزن شده است این است که تکنولوژی به  اندازه ای جذاب است که به راحتی می تواند شما را ساعت ها بر روی صندلی تان  نشانده، تکنولوژی و جنبه های آن بسیار وسوسه برانگیز و جذاب بوده و انسان  به خصوص کودکان و نوجوانان به راحتی به آن معتاد می شوند.

درباره‌ی نویسنده
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...