سرانجام نسخه رسمی کلاب هاوس برای اندروید منتشر شده است. گفتنی است  این نسخه به عنوان اولین نسخه آزمایشی عمومی در پلی استور قرار گرفته است.  دانلود این اپ از پلی استور فعلاً تنها برای برخی کاربران امکان‌پذیر است.

 با دبی اینجا همراه باشید.

کلاب هاوس می‌گوید در نسخه آزمایشی فعلاً دسترسی کاربران به اتاق‌های  گفتگوی صوتی فراهم شده است. به مرور زمان قابلیت‌های بیشتر هم اضافه خواهد  شد.


کلاب هاوس برای اندروید

با دبی اینجا همراه باشید.

دانلود نسخه رسمی کلاب هاوس برای اندروید

ابتدا توصیه می‌کنیم لینک پلی استور گوگل را امتحان کنید. 

دانلود از گوگل پلی

اگر اپلیکیشن را نصب کنید امکان ثبت نام وجود دارد اما پیش از دریافت  دعوتنامه نمی‌توانید از اپ استفاده کنید. با این‌حال حالا که نسخه رسمی  برای اندروید منتشر شده امکان یافتن دعوتنامه هم بیشتر است. کاربران  اندرویدی کلاب هاوس هم حالا ۶ دعوتنامه برای ارسال به دوستانشان در اختیار  خواهند داشت. کافیست روی دکمه شکل نامه در بالای صفحه ضربه بزنید تا  بتوانید دوستانتان را دعوت کنید.

 

ظاهراً کلاب هاوس هنوز زیرساخت‌های لازم برای سرازیر شدن میلیون‌ها کاربر را ندارد و ترجیح می‌دهد به مرور آن‌ها را جذب کند.

 

کلاب هاوس قصد دارد در هفته‌های آینده با دریافت بازخورد از کاربران  اندرویدی مشکلات احتمالی را رفع کند. امکان ایجاد کلاب، ویرایش کامل  پروفایل و انجام پرداخت‌ها احتمالاً در نسخه نهایی اضافه خواهد شد.